Stiahnite si 4 nové tapety použité na nových iPad Pro

Stiahnite si 4 nové tapety použité na nových iPad Pro

Na úvodnej Keynote k WWDC 2017 boli nové iPady ukázané s novými tapetami displeja. Pretože ich v iOS nenájdete, tu si môžete stiahnuť 4 nové tapety použité na nových iPad Pro.

V aktuálnej verzii iOS ich nenájdete, nie sú ani na produktoch pri ich kúpe v Apple Online Store. Na balenie sú ale s nimi iPady už vyobrazené a to zakaždým s inou tapetou podľa toho, akú farebnú variantu iPadu si zvolíte. Či budú súčasťou finálneho iOS 11 tiež nie je známe, pretože beta-testeri tohto najnovšieho systému ich v ponuke tapiet nemajú.

Každá z tapiet je vyobrazená tak aby korešpondovala s farbou iPadu. Ružovo zlatá má ružový nádych, zlatá zobrazuje žlté piesky v kontraste s azúrovým morom, strieborná obsahuje bielu kamenistú horninu vystupujúce z oceánu a konečne vesmírne šedá je kombináciou kamennej pláže s temne zeleným brehom.

Všetky teda zobrazujú dychberúcu krajinu, v ktorej sa nachádza nejaká osoba pre predstavenie merítka. Tapety samozrejme nemusíte použiť len na najnovšie iPady, ale pokojne aj na svoje iPhony alebo počítače Mac.

Stiahnite si 4 nové tapety použité na nových iPadov Pro

Stiahnite si 4 nové tapety použité na nových iPad Pro

Space Gray

Silver

Gold

Rose Gold

Zdroj: 9to5mac

Stiahnite si 4 nové tapety použité na nových iPad Pro
Ohodnoť tento článok