Apple otvorí najväčší Apple Store na svete a my už vieme kedy

apple store

apple store

Apple dnes oznámil, že sa chystá otvoriť svoju 21. kamennú predajňu v Číne, ktorá má byť vôbec najväčším Apple Store na svete. K slávnostnému otvoreniu dôjde už túto sobotu, 24. októbra v 9:30 miestneho času. Apple Store bude otvorený v Daliane, teda v hlavnom meste južnej provincie Liao-ning. Konkrétne bude umiestnený v Šesťposchodová nákupnom stredisku Parkland, ktorý je známy svojimi obrovskými a mnohokrát aj luxusnými obchodmi.

Už v roku 2012 sa hovorilo, že maloobchodná predajňa Applu v obchodnom stredisku Parkland bude najväčším Apple Store na svete. Ak plány naďalej zostali, tak by toto označenie malo pre miestny oficiálny Apple Store platiť. Hovorí sa však, že najväčší Apple Store bude až obchod v Dubai, ktorý Apple otvorí už 29. októbra.

Nový obchod bude mať otvorené od pondelka do nedele od 9:30 do 21:00 a samozrejme bude ponúkať všetky služby, ktoré poskytujú aj súčasné najdôležitejšie obchody Applu vrátane Genius Baru, Workshopov, rôznych podujatí a seminárov.

Len pre predstavu, v meste Dalian má Apple 4 milióny potenciálnych zákazníkov a v okolí mesta ďalších 2,5 milióna obyvateľov. Jedná sa tiež o hlavný prístav, finančné a turistické centrum miestneho regiónu, ktorý je magnetom pre obrovské počty turistov z Číny, Japonska a Kórei.

Apple otvorí najväčší Apple Store na svete a my už vieme kedy
5 (100%) 1 votePridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *