VIDEO: Apple vydal novú reklamu Taxi Driver

Apple reklama taxi driver animoji

iPhone X priniesol vďaka TrueDepth kamere možnosť vytvárať zábavné Animoji. Tie sú teraz v hlavnej úlohe novej reklamy pomenované Taxi Driver.

S podobnou reklamou, v ktorej sa ukázali Animoji v hlavnej úlohe, prišiel Apple už pred tohtoročným udeľovaním cien Grammy. Teraz na túto sériu nadväzuje novinkou Taxi Driver. Reklama bola vydaná na kórejskom kanáli YouTube v rámci promo akcie na vydanie nového singlu kapely HYUKOH, ktorý je pomenovaný Citizen Kane.

Odkaz na ázijskú kultúru

Pesnička je na Apple Music dostupná od včerajšieho dňa a album, na ktorom bude pieseň prítomná, má potom naplánovaný dátum vydania na 31. mája. Reklama trvá jednu minútu, počas ktorej spomínaná pieseň hrá. Interpreti sú potom prevtelení do Animoji medveďa, draka a kurčaťa. Posledné dva spomínané je možné využívať až od aktualizácie iOS 11.3.

Reklama je plná neónových svetiel, rýchlych strihov a vtipných grimás, takže sa u sledovania rozhodne nudiť nebudete. Vizuálne nápady nie sú odlišné od neónovej grafiky, ktorú Apple vytvoril pre otvorenie svojho najnovšieho obchodu v Japonsku – Shinjuku.

Pozrite si aktuálne ceny iPhone X na Slovensku: 64GB verzia a 256GB verzia.

Zdroj: 9to5mac

VIDEO: Apple vydal novú reklamu Taxi Driver
Ohodnoť tento článok