Apple spúšťa program výmeny foťáka v iPhone 6 Plus

V niektorých predaných kusoch mobilného telefónu iPhone 6 Plus sa vyskytuje problém s fotoaparátom, ktorý fotí rozmazané fotografie. Apple tento problém rieši globálnou akciou.

Podľa špeciálnej servisnej stránky Apple ide o výmenný program určený pre majiteľov iPhonov 6 Plus predaných medzi septembrom 2014 a januárom 2015. Niektoré z telefónov spadajúcich do tohto obdobia môžu mať problémy s kamerou, ktoré sa prejavujú rozmazanými fotkami. Nemusí ísť o ihneď zjavnú záležitosť, problém sa môže prejaviť až po nejakej dobe používania.

Na danej stránke je treba v ľavom stĺpci prepnúť krajinu na Slovenskú republiku a do kolónky zadať sériové číslo vášho telefónu. Pokiaľ podľa sériového čísla do tohto programu spadáte, dozviete sa tu ďalšie podrobnosti, ako pokračovať. Zjednodušene sa dá povedať, že váš telefón budete musieť zaniesť niektorému zo servisných stredísk Apple, kde vykonajú výmenu. Pretože ide o problém s optickou stabilizáciou, ktorú menší iPhone 6 neobsahuje, týka sa táto akcia výhradne veľkých iPhonov 6 Plus.

zdroj: Apple

Apple spúšťa program výmeny foťáka v iPhone 6 Plus
5 (100%) 5 votesPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *