Facebook: Pomôže vám vymazať svoju bývalú zo života

ako-vymazat-svoju-byvalu-zo-zivota

Ako vymazať svoju bývalú zo života? (aspoň toho facebookového) 🙂

Facebook predstavil novú funkciu, ktorú chce rozšíriť medzi všetky svoje mobilné aplikácie. Funkcia umožní automaticky skryť všetky príspevky, ktoré majú niečo spoločné s vašou bývalou priateľkou alebo s priateľom. Keď totiž zmeníte svoj ​​stav späť na “nezadaný,” tak vám Facebook ponúkne jedným tlačidlom skryť všetky príspevky, ktoré ste napísali vašej priateľke alebo ona vám na stenu, čo samozrejme zahŕňa aj fotografie.

Keď sa rozhodnete, že sa s ňou (alebo s ním) už nikdy nehodláte dať dohromady a chcete druhú polovičku vymazať aspoň zo svojho facebookového života, tak vám modrá sociálna sieť milo rada pomôže, pretože veľmi dobre vie, ako sú rozchody ťažké a že si možno už nechcete pripomínať všetky tie krásne chvíle, ktoré ste s spolu prežili.

Medzi novými možnosťami má byť aj funkcia, ktorá umožní prezrieť si jeden príspevok po druhom a prípadne ho upraviť tak, aby ste ho videli len vy, alebo len označené osoby alebo ho rovno úplne zmazať. Funkcia vám tiež umožní ihneď vašu bývalú zablokovať tak, aby ste už nikdy od nej nevideli ani jeden jediný príspevok alebo fotografiu.

Facebook ale myslel aj na opačný prípad a to na ochranu pred cieleným sledovaním bývalého partnera. Umožní vám po rozchode nastaviť špeciálny filter, ktorý zabezpečí, že vaša/váš ex už neuvidí ani jediný príspevok, ktorý pridáte.

Nová funkcia je zatiaľ dostupná len v Spojených štátoch, kde ju Facebook testuje a snaží sa získať spätnú väzbu od používateľov. Čoskoro by ju však mali rozšíriť aj medzi ďalších používateľov.

Viac si o tom môžete prečítať TU

Facebook: Pomôže vám vymazať svoju bývalú zo života
Ohodnoť tento článok