VIDEO: Apple vydal novú reklamu pre iPhone 8 (PRODUCT) RED

iPhone 8 (PRODUCT) RED

Tak, ako tomu bolo minulý rok s iPhonmi 7, tak aj tento rok Apple predstavil iPhone 8 (PRODUCT) RED.  Produkty Apple s farbou RED odkazujú na kampaň proti chorobe AIDS. Teraz na ne Apple upozorňuje novou, energiou nabitou reklamou.

Páči sa Vám červená?

Červené iPhony 7 sa prestali predávať, keď na trh prišli iPhony 8. Dá sa teda očakávať, že podobný trend bude nastolený aj pre iPhony 8. Ak sa vám páči červený iPhone, potom s kúpou príliš neotáľajte. Ak totiž budete čakať, až s novou generáciou klesne cena, pravdepodobne budete mať smolu. Najpokročilejší iPhone X novú farebnú variantu nedostal a je tak ku kúpe stále len v dvoch farebných prevedeniach.

Nová reklama iPhone 8 (PRODUCT) RED

Apple vydal novú reklamu, aby podporil predaj (PRODUCT) RED iPhone 8. Tá je nabitá energetickou hudbou, rýchlymi strihmi a ako inak než červenou farbou.

Prečo kúpiť (RED)?

Zachránite životy. Už 11 rokov v rámci projektu (RED) podporuje Apple programy proti šíreniu AIDS, ktoré zaisťujú poradenstvo, testovanie a lieky brániace prenosu HIV z matky na nenarodené dieťa. Predajom produktov (RED) už spoločnosť vybrala cez 160 miliónov dolárov. Vďaka tomu sa všetci posúvame o krok bližšie ku generácii bez AIDS. Viac sa dozviete na stránkach Apple.

Zdroj: 9to5mac

VIDEO: Apple vydal novú reklamu pre iPhone 8 (PRODUCT) RED
Ohodnoť tento článok