Apple rozširuje svoje kancelárske priestory v Seattle

kancelárske priestory v Seattle

Apple sa rozhodol rozšíriť svoje kancelárske priestory v komplexe budov Two Union Square. Cupertinská spoločnosť obsadí päť podlaží mrakodrapu, pričom pre zhruba svojich 500 zamestnancov získa priestor o veľkosti 6 503 metrov štvorcových.

Apple v minulom roku tvrdil, že jeho sídlo v Seattle sa zameriava na umelú inteligenciu, strojové učenie, technológie napomáhajúce Siri a pokročilému rozpoznávaniu tváre, ktoré integroval do iPhone X.

Apple hľadá zamestnancov

Ak by ste chceli pracovať pre Apple, máte šancu, pretože podľa jeho webovej stránky s pracovnými ponukami hľadá 19 zamestnancov práve do kancelárií v Seattle. Predovšetkým hľadá odborníkov na umelú inteligenciu, strojové učenie, inteligentnú domácu automatizáciu, cloud computing a spracovanie prirodzeného jazyka.

Senior riaditeľ umelej inteligencie a strojového učenia Carlos Guestrin vo februári minulého roka prezradil: “Snažíme sa nájsť tých najlepších ľudí, ktorí sú nadšení z AI a strojového učenia – nadšenie z výskumu a dlhodobého myslenia, ale tiež prináša nápady do produktov, ktoré ovplyvňujú a teší našich zákazníkov. “

Seattle je pre zamestnancov prijateľnejším miestom, pretože oproti San Franciscu tu nie sú tak vysoké náklady na živobytie. Ďalej majú v Seattli kancelárie Amazon, Facebook aj Google.

Zdroj: MacRumors

Apple rozširuje svoje kancelárske priestory v Seattle
Ohodnoť tento článok