Ako by mohol vyzerať ďalší iPhone? Pozrite si koncept iPhone XI

Zatiaľ čo Apple iPhone na rok 2018 sú stále relatívne záhadné, už tu boli včasné fámy naznačujúce, ako by zariadenia mohli vyzerať. Spoločnosť iDrop News vytvorila koncept iPhone XI.

Apple chystá predstaviť niekoľko vylepšení v dizajne jeho iPhone X, ktorého sa bude držať minimálne pár ďalších rokov. Tou najväčšou a rozhodne najviditeľnejšou zmenou by malo byť zmenšenie čierneho výrezu v hornej časti displeja, ktorý mnohí Apple používatelia považujú za obrovský prešľap.

Apple plánuje prerušiť súčasný iPhone X

iPhone XI nie je oficiálnym názvom. Aj keď sa asi na jeseň s iPhonom X rozlúčime, ktorý bol predstavený na 10. výročie, Apple by mal v tomto štýle naďalej pokračovať pri ďalších iPhonoch.

Funkcie, ktorými bi mohli budúce iPhone disponovať sú štíhlejšie rámčeky, menší výrez, spodné zadné kamerové pole a Touch ID.

Očakáva sa, že spoločnosť Apple zavedie tento rok tri nové telefóny iPhone: 5,8-palcový OLED model, 6,5-palcový OLED model a 6,1-palcový LCD model. Od týchto modelov sa očakáva, že budú vybavené štýlovým dizajnom Apple a fotoaparátom TrueDepth. Nedávne správy naznačujú, že Apple plánuje prerušiť súčasný iPhone X, akonáhle začnú nové modely, namiesto toho, aby ho udržiavali na nižšej cenovej úrovni.

Ako by mohol taký iPhone vyzerať?

Pozrite si aktuálne ceny iPhone X na Slovensku

iPhone X 64 GB

iPhone X 256 GB

Zdroj: iDropNews, iDropNews

Ako by mohol vyzerať ďalší iPhone? Pozrite si koncept iPhone XI
Ohodnoť tento článok