Vyberte si použitý macbook so zárukou a oveľa viac na MacBooks.sk !

MacBooks.sk

Zoznámte sa s Macbooks.sk !

Kto by nepoznal slávneho Steva Jobsa a jeho Macbooky. Spoločnosť Apple je revolučnou jednotkou v počítačoch, a vlastniť aspoň jeden z nich je jednoducho ako rozprávka. Tá však teraz môže byť realitou a je bližšie, ako ste si mohli vôbec myslieť 🙂 Predstavujeme vám stránku, v ktorej ich nájdete a zároveň tu dostanete ešte niečo navyše. Zoznámte sa s Macbooks.sk !

Jednoduchá a výhodná! Keď si kliknete na stránku macbooks.sk, nečaká vás nič zložité a zorientovať sa v nej budete môcť naozaj veľmi ľahko. Vybrať si tu môžete z rôznych sekcií. Prvá z nich je Obchod. Tu máte na výber použité MacBook Air alebo MacBook Pro v rôznych cenových reláciách. Pod fotkou nájdete ich aktuálny popis, stav, cenu a všetko, čo potrebujete vedieť. Stránka Macbooks.sk vám poslúži okrem kúpy macbookov aj inak. Prostredníctvom nej môžete použité notebooky predať. Stačí, ak si kliknete na ďalšiu sekciu – Vykupovanie. Nabehne vám výkupný formulár, ktorý vypíšete a eshop sa vám následne do 24 hodín ozve.

Servis a požičovňa

To sú ďalšie sekcie, ktoré na vás pri spustení stránky čakajú. Ak si MacBook zakúpite na tejto stránke, môžete v rámci ročnej záručnej doby využiť výmenu alebo upgradovanie za cenu výrobku, ale aj servis za výhodné ceny. Aj v tejto sekcii vás čaká ľahká orientácia, keďže ceny za jednotlivé opravy, či výmeny sú napísané priamo. Ak sa stane, že pôjde vo vašom prípade o iné poškodenie, stačí napísať správu s popisom.

Chceli by ste si prácu na macbookoch spoločnosti Apple vyskúšať? V sekcii Požičovňa sa eshop macbooks.sk bude venovať aj krátkodobému či dlhodobému prenájmu výpočtovej techniky. Stačí len kliknúť na Kontakt a napísať, o ktorú z nej máte záujem. Ponuka tohto nového eshopu bude okrem požičovne a servisu rozšírená aj o kurzy operačného systému OS X. Na svoje si tak podľa ponuky eshopu príde každý milovník macbookov.

Vyberte si použitý macbook so zárukou a oveľa viac na MacBooks.sk !
5 (100%) 1 vote