Presný dátum predstavenia nového iPhonu je vonku!

Tim Cook: Apple predaj jednu miliardu iPhonov

Presný dátum predstavenia nového iPhonu a aj iných Apple produktov je podľa najnovších informácií konečne vonku. Dlho sme vedeli, že to bude v septembri 2017, pretože Apple svoje najvýznamnejšie produkty predstavuje vždy v septembri. Teraz však najnovšie správy zo zahraničia informujú o presnom dátume tohtoročnej veľkej udalosti. Apple síce ešte oficiálne pozvánky s presným dátumom na Keynote nerozoslal, aj napriek tomu môžeme novej informácií dôverovať. Jedná sa totiž o veľmi dôveryhodný zdroj informácií. Tým zdrojom je CNBC, ktoré sa v článku o dátume predstavenia nového iPhone 8 odvoláva na Dow Jones.

Presný dátum predstavenia nového iPhonu

CNBC vo svojom článku zmieňuje presný dátum predstavenia nového iPhonu na 12. septembra 2017. Tak už to konečne vieme, deň na ktorý sme dlho čakali. V tento deň budú predstavené najnovšie produkty gigantickej spoločnosti Apple, vrátane dlhoočakávaného iPhone 8! Ale iPhone 8 nie je jediné, čo by mal Apple v tento dátum predstaviť. Okrem iPhone 8 očakávame teda aj ďalšie produkty, ako napríklad nové chytré hodinky Apple Watch 3, možno aj medzigeneračné iPhony 7s a 7s Plus a pravdepodobne aj nová 4K Apple TV.

Miesto konania

Podľa všetkých informácií by sa malo toto významné predstavenie nových produktov odohrať v úplne novom areáli Apple Park, ktoré Apple najnovšie budoval dlhý čas. Konkrétne by sa to malo odohrať v Divadle Steva Jobsa, ktoré sa v tomto objekte nachádza tiež. Celý objekt je vybudovaný veľmi moderne a ekologicky, s použitím najnovších inteligentných technológií, ktoré Apple plánuje v Apple Parku využívať.

K rozhodnutiu usporiadať tohtoročnú Keynote práve v tomto novom objekte Apple pravdepodobne pristúpil preto, aby si poctil pamiatku Steva Jobsa – zakladateľa Apple, ale aj 10. výročie od predstavenia úplne prvého iPhonu.

Už ostáva iba čakať na oficiálne pozvánky od Apple, ktoré by tento dátum 12. septembra mali so 100% istotou potvrdiť. Dá sa teda predpokladať, že o cca 2 týždne budeme všetky nové produkty Applu poznať! Veľmi sa tešíme a budeme vás neustále informovať.

Presný dátum predstavenia nového iPhonu je vonku!
Ohodnoť tento článok