Ako by mohol vyzerať iPad Pro a Apple Watch?

iPad Pro a Apple Watch

Pozrite sa, čoho sa možno raz dočkáme.  Budúca podoba iPadu Pro a Apple Watch?

iPad Pro

Budúce iPady Pro by mali mať displej s uhlopriečkou 11″, čo je nárast 0,5″ oproti aktuálnemu modelu, pričom sa zachová veľkosť tela. Iné by to malo byť u väčšieho iPadu Pro, ktorý má aktuálne 12,9″ displej. Tu by mal mať zobrazovač rovnakú uhlopriečku, tj. 12,9″, ale telo zariadenia by sa malo zmenšiť. Zaujímavá je tiež absencia výrezu v displeji, tzv. “Notch” po vzore iPhone X. Samozrejmosťou by potom mala byť prítomnosť Face ID, ktoré by malo fungovať aj v režime na šírku.

iPad Pro a Apple Watch

Apple Watch Series 4

Podobné to bude aj v prípade smart hodiniek od Apple, ktoré by mali byť rovnako veľké, ako aktuálne modely (38 a 42mm), ale displej sa opäť roztiahne až k okrajom. Aplikácie teda budú väčšie, texty prehľadnejšie a práca s Apple Watch by mala byť celkovo pohodlnejšia. Posledné úniky tiež hovoria o tom, že by hodinky nemali mať klasickú ovládaciu korunku, ale ovládanie by malo byť vyriešené pomocou senzorového tlačidla a haptickej odozvy.

iPad Pro a Apple Watch
Fanúšikovia zrealizovali podobizne toho ako by mohol v budúcnosti iPad a Apple Watch vyzerať.  Nemusí zodpovedať realite a tomu, čo Apple naozaj v septembri predstaví. Obrázky sú veľmi pekné a podobných zariadení sa možno naozaj niekedy dočkáme.

 

Zdroj: 9to5mac

Ako by mohol vyzerať iPad Pro a Apple Watch?
Ohodnoť tento článok