Zamestnanci spoločnosti Apple Store oslavujú Deň Zeme

Zamestnanci spoločnosti Apple Store oslavujú Deň Zeme
Zamestnanci spoločnosti Apple Store oslavujú Deň Zeme tým, že opäť nosia zelené košele, namiesto tradičnej tmavo modrej na niekoľko týždňov.

Apple oslavuje Deň Zeme už niekoľký rok po sebe. Nielen že sa predpokladá prefarbenie časti jeho loga u kamenných Apple Store na zelenú, už teraz nosia jeho zamestnanci tričká v rovnakom farebnom prevedení.

22. apríla je Deň Zeme

Apple vybavil svojich maloobchodných zamestnancov v Amerike, Kanade, Veľkej Británii a ďalších štátoch novou “uniformou”, ktorú začali nosiť od 13. apríla. Zelená tričká a košele budú nosiť až do konca 22. apríla, kedy je celosvetový Deň Zeme.
Okrem prefarbenia stopky loga u kamenných predajní Apple na zelenú, zeleného odevu zamestnancov a špeciálnych aktivít pre majiteľov Apple Watch, uvedie Apple ešte sériu videí, špeciálnych playlistov v Apple Music a iste prídu aj zľavy na tematické aplikácie v jeho App Store.

K 22. Aprílu sa očakáva, že Apple uverejní svoju správu, ako úspešne spoločnosť nakladá s prírodnými zdrojmi a ako sa jej vodí vo využívaní obnoviteľných zdrojov energie. Už na začiatku tohto týždňa však Apple oznámil, že z obnoviteľných zdrojov ide celá spoločnosť na 100 %.
22. apríla je Deň Zeme a Apple opäť prináša špeciálnu výzvu. Je teda dobré sledovať, že tak obrovská firma, akou Apple je, má záujem o životné prostredie a nesnaží sa ho len drancovať. Navyše sa mu zaviazalo ďalších jeho deväť dodávateľov, že podniknú maximum krokov k tomu, aby obnoviteľnú energiu využívali rovnako tak efektívne.
Zdroj: MacRumors

Zamestnanci spoločnosti Apple Store oslavujú Deň Zeme
Ohodnoť tento článok